Kosmetyki

Najpiękniejsze perfumy damskie na wiosnę. Jakie zapachy uzupełnią kobiece stylizacje?

• Zakładki: 27


Aromatyczne, świeże i subtelne – takie są najpopularniejsze damskie kompozycje zapachowe na wiosnę. Unikalne połączenia nut cytrusowych, kwiatowych, orientalnych i morskich fantastycznie współgra z lekkimi stylizacjami, za którymi tęskniłaś zimą. Przeczytaj i zobacz, jakie flakoniki powinny uzupełnić kolekcję perfum damskich na tegoroczną wiosnę.

Zapachy na wiosnę – po czym je rozpoznasz?

Początek nowego sezonu to najlepszy czas na zmiany. Zwłaszcza że nowe trendy pojawiają się również w świecie kosmetyków. Po czym rozpoznasz najbardziej aktualne zapachy na wiosnę? Takie kompozycje są rześkie, lekkie i bardzo subtelne. W nowym sezonie będą opierały się na niezwykle oryginalnym połączeniu nut cytrusowych, kwiatowych, morskich i orientalnych z gorzkimi nutami drzewnymi. Kupując perfumy damskie na krótko przed rozpoczęciem nowego sezonu, możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych, proponowanych przez dobre perfumerie internetowe. Asortyment obejmuje wyłącznie oryginalne zapachy i jest stale aktualizowany. 

Kobiece kompozycje na wiosnę – zapachy, na które warto postawić

Duża różnorodność nut zapachowych, odpowiednich na wiosnę, pozwoli wybrać kompozycję, która uczyni stylizację spójną. Wśród modnych propozycji szczególne miejsce zajmują perfumy damskie kwiatowe, słodkie i balsamiczne, orzeźwiające – wodne i cytrusowe, a także lekkie, owocowo-orientalne. 

  1.  Armani – My Way. Kobieca kompozycja stworzona na bazie białych kwiatów to propozycja dla kobiet, które cenią niezależność. Lekka i świeża, będzie odpowiednia na nowy początek. W tym flakoniku przenikają się najpiękniejsze nuty zapachowe świata, tworząc unikalny aromat.
  2.  Chanel Chance Eau Fraiche to kwiatowy zapach emanujący radością. Żywe, energiczne nuty są odpowiednie na co dzień. Niezwykłe połączenie nut cytrusowych, piżma, zapachu hiacyntów i jaśminu uzupełniają nuty drzewa, ambry i wetywerii. 
  3.  Hermes Un Jardin Sur Le Nil inspirowany aromatem zielonego mango to doskonałe połączenie nut kwiatowych i owocowych. Niewątpliwą zaletą zapachu łączącego aromaty zbliżone do aromatów moreli i grejpfruta, kwiatu lotosu, aromatycznych zarośli, kadzidła i drzewa jawora jest uniwersalność. To kompozycja odpowiednia dla kobiet i mężczyzn. 

Damskie perfumy na wiosnę warto kupować wyłącznie w sprawdzonych perfumeriach. Ogromną popularnością wśród kupujących cieszy się firma Perfumeria Kalaaps, we współpracy z którą powstał niniejszy artykuł. W jej ofercie znajdziesz wspomniane w treści zapachy. 

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
39 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *