Kosmetyki

Najlepsze kosmetyki na plażę

• Zakładki: 54


Wielkimi krokami zbliża się lato i sezon urlopowy, a to oznacza że wiele z Was wybierze się na wakacje nad morze i będzie spędzać czas na plaży. Wobec tego, należy pamiętać, że plażowanie wiąże się z koniecznością zastosowania odpowiednich kosmetyków. W tym artykule przedstawimy listę kosmetyków, które warto mieć na plażę.

Spray utrwalający

Wybierając się na plażę w swoim bikini, zapewne chcesz dobrze wyglądać i nie wyobrażasz sobie rezygnacji z makijażu. Jest na to dobre rozwiązanie. Możesz zaopatrzyć się w spray utrwalający, którego działanie jest podobne do lakieru do włosów, z tą różnicą, że można go stosować na twarzy. W pierwszej kolejności przygotuj swój make-up, a następnie nałóż lakier na twarz i poczekaj kilka minut na wyschnięcie.

Wodoodporny tusz do rzęs

Plażowanie wiąże się zazwyczaj z pływaniem w morzu. Podczas kontaktu z wodą, Twój makijaż może się zmyć, a tusz do rzęs rozmazać. Rozwiązaniem tego problem jest zaopatrzenie się w wodoodporny tusz do rzęs, którego stosowanie jest dokładnie takie samo jak tuszu podstawowego. Aby zmyć tusz odporny na wodę, należy użyć większej ilości płynu do demakijażu.

Krem z filtrem UV

Wybierając się na plażę należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę naszego ciała, ponieważ w tym miejscu jesteśmy szczególnie narażeni na działanie promieni słonecznych. Smaruj filtrem siebie i bliskich co 2-3 godziny, by mieć pewność, że będziecie w pełni chronieni. Warto zdecydować się na taki, który ma nie tylko właściwości ochronne, ale do tego przyjemny zapach.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
179 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *