Relaks

Nowe duety muzyczne w branży disco polo

• Zakładki: 22


Koniec roku zapowiada się dla branży disco polo niezwykle ciekawie. Już teraz wiemy o dwóch nowych duetach, a w każdym z nich wystąpią gwiazdy, które wszyscy dobrze znamy. Zostań z nami i przekonaj się, kto postanowił połączyć siły i wspólnie wylansować wielki przebój disco polo!

Marcin Miller i Marek Lemieszek – duet disco polo, o którym usłyszą wszyscy!

Wokaliści zespołu Boys oraz News połączyli siły – Marcin Miller i Marek Lemieszek wystąpili już wspólnie na planie teledysku. Znakiem rozpoznawczym obu grup są wpadające w ucho, niezwykle rytmiczne utwory, które cieszą się ogromną popularnością – świadczą o tym miliony odsłon w serwisach społecznościowych. Póki co o wspólnym projekcie wiemy tyle, że na planie teledysku będą prezentować się bardzo stylowo, a elegancki outfit obu artystów rozbudza ciekawość wszystkich fanów.

Rajmund z zespołem Fires – kolejny duet disco polo

Fani muzyki disco polo o zespole Fires usłyszeli w 2017 roku. Po kilku singlach, które okazały się muzycznymi hitami, nadszedł czas na połączenie sił z doświadczonym muzykiem, Rajmundem. Wiemy już, że nowy utwór będzie sentymentalny – nawiązując nieco do Italo disco pozwoli cofnąć się w czasie, a najmłodszym pokoleniom bliżej poznać dawne brzmienia.

Branża disco polo nie lubi nudy. Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawe, a efekty zmian i nowości niemal zawsze okazują się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Za każdym razem, gdy słyszymy o nowo powstałym duecie, cieszymy się i wyczekujemy kolejnych hitów disco polo. Już nie możemy się doczekać obu utworów!

Artykuł powstał przy współpracy z portalem disco-polo.info.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
95 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *