Relaks

Farby wodne Tempera – odkryj swoją kreatywność!

• Zakładki: 9


Malowanie farbami wodnymi to świetna zabawa! Wielu z nas kojarzyć się będzie bezsprzecznie z błogim czasem dzieciństwa. Doskonała zabawa kolorami, wyzwalanie najskrytszych pokładów kreatywności…farby wodne to doskonały materiał do tworzenia pięknych malunków. Warto odnowić w sobie pasję kreatywnego tworzenia i poczuć się jak dziecko… po latach. Przy pomocy farb wodnych z pewnością wrócisz myślami do dawnych lat i stworzysz niezwykłe obrazy, które ozdobią Twoje ściany.

Warto swój malarski warsztat zaopatrzyć w zestaw farb wodnych. Koh-I-Noor Tempera to sześć kolorów farb wodnych zawartych w tubkach po 16 mililitrów. Każdy kolor jest niezwykle nasycony i pozwala tworzyć niezwykłe obrazy. W zestawie znajdziesz farby wodne, które są rozcieńczalne w wodzie. Po wyschnięciu możesz je ponownie rozprowadzać wodą, co pozwoli uzyskać nietuzinkowy efekt. Farby tego rodzaju są przeznaczone do malowania na różnych powierzchniach, które charakteryzują się duża chłonnością – możesz malować po papierze, kartonie, płótnie, a nawet drewnie!

Farby Tempera wykazują spora odporność na działanie słońca oraz na ścierania. Idealnie wyważona konsystencja farb pozwala na wygodne i przyjemnie malowanie po wybranej powierzchni. Intensywność barw, płynna konsystencja, wizualizacja pracy pędzla – to cechy charakterystyczne tych farb. Możesz je nakładać suchy pędzelkiem bądź mokrym, tworzyć efektowne zacieki i kleksy, możesz nakładać mokrą warstwę farby na suchą bądź odwrotnie, a także korzystać z innych narzędzi, które pozwolą Ci uzyskać niesamowite efekty wizualne – np. przy pomocy gąbeczki lub szczoteczki. Granice twórczości wyznacza wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Artykuły szkolne, plastyczne i biurowe Smartkleks.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *