Uroda

Regeneracja skóry z kolagenem Colway — jak uzyskać wymarzony efekt?

• Zakładki: 16


Spektrum działania naturalnego kolagenu jest ogromne, dzięki czemu coraz więcej osób interesuje się preparatami z jego dodatkiem. Mimo to nie zawsze wiemy, jak odpowiednio z nich korzystać, by osiągnąć upragniony przez nas efekt. O czym należy pamiętać?

Zbawienne działanie kolagenu Colway

Produkty z kolagenem mają silne działanie rewitalizujące oraz regenerujące. Poleca się je do codziennej pielęgnacji cery zmęczonej, dojrzałej czy przesuszonej. Warto sięgać po najczystsze dostępne na rynku formy aktywnego kolagenu, czyli między innymi Colway kolagen. Dzięki jego silnym właściwościom bardzo szybko zauważymy, że nasza skóra stanie się jędrna, elastyczna, wygładzona oraz rozjaśniona.

Jak stosować naturalny kolagen?

Imponujące efekty uzyskamy tylko wtedy, gdy będziemy stosować preparat z naturalnym kolagenem we właściwy sposób. W praktyce oznacza to między innymi aplikowanie go na zwilżoną skórę wilgotnymi dłońmi. W pierwszej kolejności produkt powinniśmy wmasować, a dopiero później wklepać. Ważne jest, by preparat zdążył się spokojnie wchłonąć w skórę. Nakładanie go jedynie powierzchownie nie pozwoli nam osiągnąć oczekiwanych efektów. Pamiętajmy, że zapotrzebowanie skóry na kolagen się zmienia. Jeśli jednak po aplikacji na skórę kolagen się roluje, to znak, że nałożyliśmy go za dużo. Najlepsze efekty osiągniemy, kiedy będziemy stosować kolagen dwa razy dziennie, czyli rano i wieczorem. Dla wzmocnienia działania kolagenu warto zaopatrzyć się także w inne kolagenowe kosmetyki.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym najlepszesuplementy.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
27 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *