Uroda

Jak wykonać profesjonalny makijaż na wieczór? Zacznij od dobrych cieni!

• Zakładki: 13


Choć mogłoby się wydawać, że w makijażu najważniejszy jest dobry podkład i puder to jednak ogromne znaczenie mają także odpowiednio dobrane cienie. Z dobrą paletą możesz stworzyć na swojej twarzy prawdziwe arcydzieło, a same oczy podkreślić, optycznie powiększyć lub nadać im niebywałego uroku. Sprawdź koniecznie, jak Twoje spojrzenie zaprezentuje się wieczorem, po wykonaniu makijażu z paletą ze strony Bffmakeup.pl

Dobrej jakości cienie do powiek i makijaż na specjalną okazję! Na co postawić i o czym pamiętać?

Idealny makijaż to taki, który nie tylko wydobędzie z Twojej twarzy wszystkie wdzięki, ale przede wszystkim sprawi, że ewentualne mankamenty urody zostaną bezpowrotnie ukryte.

I choć w makijażu ważnym elementem jest dobranie właściwego podkładu i pudru, to niemałe znaczenie powinnyśmy przyłożyć także temu, jak prezentują się nasze usta, czy oczy.

W makijażu wieczorowym podkreślony wyraz oczu jest bowiem niezwykle ważny, a dzięki profesjonalnym kosmetykom, można spojrzenie podkreślić, powiększyć oko, a także ukryć wszelkie oznaki zmęczenia.

Gotowa na tak wykonany makijaż? Sięgnij zatem po profesjonalne cienie do powiek. Pomaluj oko tak, by rozjaśnić wnętrze oka i przyciemnić nieco jego zewnętrzny kącik oraz załamanie górnej powieki. Ten trik pozwoli Ci fenomenalnie podkreślić spojrzenie i optycznie powiększyć oko. 

Profesjonalne cienie do powiek od Bffmakeup.pl to szeroka paleta kolorystyczna. Dzięki niej każda z pań, wykona swój makijaż dokładnie tak, jak lubi. Do cieni i kredki do oczu dodaj tusz do rzęs, a efekt intrygującego i czarującego spojrzenia gwarantowany. 

Artykuł powstał przy współpracy z BFF Makeup

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
54 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *