Uroda

Napinanie skóry – wszystko co musisz wiedzieć

• Zakładki: 123


W ostatnich latach, zabieg napisania skóry stał się bardzo popularny na całym świecie. Korzystają z niego już nie tylko celebryci, ale także wszyscy inni członkowie społeczeństwa. Jeżeli chcesz wiedzieć czy zabieg ten jest bezpieczny oraz jakie będą jego efekty i skutki, przeczytaj ten artykuł.

Czy zabieg napisania skóry jest bezpieczny?

Wiele osób, które rozważają wykonanie napisania skóry zastanawia się czy ten zabieg jest bezpieczny. Przeprowadzone badania jasno wskazują, że nie ma czego się obawiać. Jednakże, są pewne sytuacje szczególne, w których stosowanie tego zabiegu jest odradzane. Przede wszystkim, z napinania skóry nie powinny korzystać osoby, które chorowały na raka, ponieważ może to przyczynić się do powstania poważnych komplikacji. Warto unikać wykonywania innych zabiegów w tym samym czasie, ponieważ może to spowodować zagrożenie dla zdrowia.

W jakich miejscach na ciele można zastosować napinanie skóry?

Podstawowe miejsca, w których wykonywany jest zabieg napisania skóry to twarz, szyja, ramiona, nogi, klatka piersiowa, brzuch. Przed wykonaniem napisania, należy umówić się z kliniką realizującą zabieg w celu przeprowadzenia badania sprawdzającego, dzięki któremu dowiemy się które miejsce wymaga ujędrnienia. Okazuje się, że szyja i klatka piersiowa to miejsca, które są najbardziej narażone na komplikacje, dlatego warto podchodzić do nich z większą ostrożnością.

Jakie problemy mogą pojawić się po zabiegu?

Pomimo, że procedura napinania skóry jest oceniana jako bezpieczna, po jej przeprowadzeniu mogą pojawić się pewne problemy i skutki uboczne, takie jak obrzęk wokół napinanego obszaru, czy chociażby siniaki, które mogą ustąpić dopiero po kilkunastu dniach. Pojawia się też ryzyko, że skóra może ulec zakażeniu, jednakże dużo tutaj zależy od sterylności ze strony kliniki oraz chirurga przeprowadzającego zabieg. Zadbaj zatem o to, by wybrać właściwą osobę, wykonującą zabieg.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
293 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *