Zdrowie

Co na ból nadgarstka? Magnetyczna opaska na nadgarstek!

• Zakładki: 36


Bolą Cię nadgarstki podczas ćwiczeń albo w trakcie pracy przy komputerze? Masz problemy ze stawami? Kiedy tradycyjne metody leczenia nie przynoszą efektów, wypróbuj opaskę magnetyczną na nadgarstek. Opaska może skutecznie zniwelować ból nadgarstków. Wspomoże rehabilitację po przeciążeniu nadgarstka i w stanach pourazowych.

Dla kogo opaska magnetyczna na nadgarstki?

Kto skorzysta ze stosowania opaski na nadgarstki?

  • Seniorzy, którzy cierpią na bóle reumatyczne lub zwyrodnieniowe.
  • Sportowcy po przeciążeniach nadgarstków.
  • Osoby po urazach nadgarstka i operacjach.

Opaska magnetyczna na nadgarstek może być stosowana wspomagająco w rehabilitacji po kontuzji, zespołu cieśni nadgarstka, zapalenia ścięgien, reumatoidalnego zapalenia stawów i po zabiegach chirurgicznych.

Jak to działa?

Opaska na nadgarstek to nieinwazyjny, naturalny sposób na wsparcie leczenia nadgarstka. Magnesy w opasce stymulują przepływ krwi, wpływając tym samym na biologiczną odnowę nadgarstka. Dzięki oddziaływaniu pola magnetycznego opaska pobudza krążenie, zwiększając ukrwienie tkanek. W ten sposób gojenie mięśni, ścięgien i stawów zostaje przyspieszone. A skutki zwyrodnień i urazów są złagodzone. Zastosowanie opaski na nadgarstek pomaga złagodzić ból oraz szybciej wrócić do formy. Materiał opaski został tak zaprojektowany, aby była maksymalnie wygodna w noszeniu.

Wypróbuj magnetyczne opaski na nadgarstki na własnej skórze i przekonaj się, jak szybko pozbyć się bólu!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Butterfly Bio Magnetic System.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
137 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *