Dieta

Wiosenny detoks z chlorellą i jęczmieniem Green Ways

• Zakładki: 55


Tradycyjne podejście do detoksykacji wiosennej wydaje się uzasadnione, kiedy żyjemy w harmonii z naturalnymi cyklami i doświadczamy wszystkich typowych, „tradycyjnych” zmian między porami roku. Jednakże w dzisiejszych czasach przejścia pomiędzy porami roku są niemal nieodczuwalne. Czy to oznacza, że oczyszczanie na wiosnę nie ma sensu? Wręcz przeciwnie: dbać o czystość organizmu powinno się przez cały rok!

Suplementy, którymi FAKTYCZNIE da się oczyścić organizm

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, iż żeby oczyścić organizm, trzeba używać… czystych substancji. Jak bowiem suplementy roślinne mogą pomóc w detoksykacji wiosennej, kiedy hodowane bądź obrabiane są w złych warunkach?

Niestety zwykły klient nie jest w stanie zauważyć różnicy między czystym i wartościowym produktem a zanieczyszczonym o obniżonej jakości, a być może nawet szkodliwym. Dlatego warto opierać się na badaniach prowadzonych przez rzetelnych producentów i doświadczeniu firm, które zajmują się konkretnym rodzajem suplementu, nie zaś wszystkim, byle zarobić. Naszym wyborem są młody jęczmień i chlorella Green Ways – suplementy roślinne firmy, która pozostaje w kontakcie z klientami i której można zadawać pytania w razie wątpliwości.

Młody jęczmień i chlorella Green Ways

Green Ways to firma istniejąca na rynku od przeszło 20 lat. Nie tylko produkuje suplementy diety oparte na zielonej żywności: młodym jęczmieniu i chlorelli, ale także prowadzi badania i utrzymuje dialog z klientami, by zawsze dostarczać im to, czego realnie potrzebują. Efektem jej starań jest chociażby czystość chlorelli w świetle zawartości kadmu. W produkcie Green Ways jest ona… 266 razy niższa, niż zakłada limit zawarty w przepisach prawnych!

Wybierając zieloną żywność Green Ways: młody jęczmień i chlorellę, sięgasz po to, co najlepsze – dla Ciebie, Twoich dzieci, seniorów i innych bliskich Ci osób. Stosując ją zaś regularnie, oczyszczasz organizm niezależnie od pory roku, co stanowi najlepszą decyzję w XXI wieku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
6 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *