Relaks

W tym roku na wakacje udasz się… helikopterem!

• Zakładki: 13


Szukasz unikalnych ofert wakacyjnych? Jedną z nich jest wyprawa wynajętym helikopterem w dowolne miejsce położone w Europie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na czym polega ten rodzaj wyprawy. Zapraszamy!

Wynajem helikoptera na wakacje

W luksusowych biurach podróży możesz skorzystać z wakacyjnych ofert obejmujących rejs prywatnym jachtem, lot ekskluzywnym samolotem czy właśnie lot prywatnym helikopterem. Twoim pilotem i jednocześnie przewodnikiem stanie się wybitny polski pilot i mistrz świata w 2018 roku. Obejrzysz niesamowite, zapierające dech w piersiach widoki mijanych regionów. Lot zajmie od niecałej godziny do ponad dwóch – w zależności od trasy.

Biuro podróży CARTER luksusowe wakacje oferuje osobom mającym wysokie oczekiwania i ceniącym komfort, wyjątkowość, personalizację podróży.

Dokąd lecieć helikopterem?

Istnieje kilka popularnych tras, które odznaczają się szczególną atrakcyjnością wizualną. Miejscem wylotu jest Warszawa, a polską destynacją m.in. Kołobrzeg, Zakopane czy Jastarnia. Lot zajmuje prawie dwie godziny, ale cena biletu obejmuje przelot w dwie strony. Czy to długo? Nie, jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że nie chodzi o sam lot, lecz o oglądanie widoków i unikalne przeżycie.

Poza Polską warto zwiedzić helikopterem Bałkany, Skandynawię i półwyspy Meksyku. Każde z tych miejsc oferuje zupełnie inne krajobrazy i w czasie każdego lotu wysłuchasz innych opowieści przewodnika. Na miejscu, po wylądowaniu, poznasz dany region od podszewki.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Carter.eu.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
54 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *