Relaks

Letnie obozy konne dla dorosłych w Ranchu Ulinia

• Zakładki: 22


Kochasz konie i jazdę konną, marzy Ci się pobyt na obozie jeździeckim, ale jesteś osobą dorosłą i nie wiesz, czy wciąż możesz się zapisać? Mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! W Ranchu Ulinia nad morzem, w malowniczym miejscu nieopodal Łeby, organizowane są letnie obozy konne dla dorosłych (dla dzieci także, więc jeśli chcesz wysłać na kolonię jeździecką podopiecznego, masz taką możliwość). Dowiedz się więcej!

Dla kogo są letnie obozy konne nad morzem?

Na naukę jazdy konnej ani szkolenie umiejętności zdobytych dawno temu, w czasach licealnych czy nawet wcześniej, nigdy nie jest za późno. Obóz jeździecki w Ranchu Ulinia to propozycja skierowana zarówno do niespełnionych miłośników jazdy konnych gotowych do nabycia nowych umiejętności sportowych, jak i do zaawansowanych jeźdźców. Jeśli tylko lubisz konie i chcesz na nich jeździć, obozy konne nad morzem są dla Ciebie.

Obozy konne w 2023 roku – informacje na start

Letnie, a właściwie to wiosenno-letnie obozy konne w 2023 roku w Ranchu Ulinia organizowane są od końca maja do połowy września. Konkretne terminy znajdziesz na stronie Ranchoulinia.pl, na której od razu dokonasz rezerwacji. W każdym turnusie może uczestniczyć maksymalnie piętnaście osób, więc jeśli chcesz namówić na obóz konny znajomych, miej na uwadze ograniczenie liczbowe i nie zwlekaj z rezerwacją, żeby inny miłośnik jeździectwa nie podebrał Ci miejsc.

Koszt obozów konnych w 2023 roku obejmuje przede wszystkim zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką, balkonem i dodatkowymi udogodnieniami (wysoki standard), wyżywienie w postaci trzech posiłków dziennie, dwie godzinne jazdy konne dziennie (w tym ujeżdżenie i skoki przez przeszkody) bądź dwie lonże po dwadzieścia minut dla osób początkujących, dwugodzinny wyjazd w teren na plażę dla jeźdźców galopujących, zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące koni i jeździectwa.

Dodatkowe atrakcje na obozach konnych dla dorosłych

Uczestnicy obozów konnych w Ranchu Ulinia mają do dyspozycji całe rancho i znajdujące się na nim atrakcje. Są to m.in. zajęcia z jogi lub tańca, siłownia, bilard, piłkarzyki, ping-pong. Organizator przewiduje wieczorne seanse filmowe, ognisko lub grill, gry i zabawy integracyjne, sesje zdjęciowe z końmi. Ponadto uczestnicy mogą chodzić na spacery i plażować – piękna ustronna plaża znajduje się zaledwie ok. 3 km od Rancha Ulinia. Nawet jeśli zapiszesz się na obóz konny sam, bez znajomych, podczas turnusu na pewno nawiążesz bliskie relacje z osobami uwielbiającymi konie tak samo jak Ty.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
50 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *