Uroda

Sposoby na otrzymanie grubszych i piękniejszych włosów

• Zakładki: 318


Dla wielu osób włosy stanowią najważniejszy element ich fizyczności. Tak naprawdę jest to jeden z pierwszych rzeczy, którą się zauważa podczas spotkania z kobietą. Mocne i ładne włosy mogą przyczynić się do poprawienia nastroju i wzmocnienia osobowości. Nie każdy ma piękne i grube włosy naturalnie, jednakże są sposoby, które mogą pomóc osiągnąć taki wygląd. Jakie to sposoby?

Przeczep włosów

Jest to chirurgiczna metoda przeniesienia włosów, szczególnie tam gdzie nie ma ich w ogóle, bądź są bardzo cienkie. Dzięki przeszczepowi, Twoja głowa będzie miała gęste włosy, a Ty nie będziesz utrapiony z powodu łysienia.

Dbanie o zdrowie skóry głowy

Aby włosy na Twojej głowie były grubsze i bardziej obfite musisz zadbać o to, by skóra Twojej głowy była w odpowiednio dobrym stanie. Pamiętaj, że skóra jest pierwszą linią ochrony przed wszelkimi zanieczyszczeniami, toksynami, dlatego należy ją dokładnie czyścić. Traktuj skórę głowy tak jak robisz to z innymi częściami ciała.

Unikaj gorących urządzeń do włosów

Jeżeli borykasz się z problemem mocnego wypadania włosów, unikaj stosowania gorących urządzeń do włosów, takich jak suszarka czy prostownica. Dostarczenie skórze zbyt dużej ilości ciepła może przyczynić się do jej wysuszenia, co sprawi że staną się kruche i będą się łamać. W efekcie, ich wypadanie będzie postępować znacznie mocniej.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
509 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *