Relaks

Długi weekend dla dwojga w hotelu Młyn Jacka

• Zakładki: 21


Szukasz idealnego miejsca na wyjazd z drugą połową? Może interesuje Cię inspiracja majówkowa? Poznaj ofertę hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach! Jest to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Czterogwiazdkowy hotel Młyn Jacka zapewnia ekskluzywne łóżka, pyszne jedzenie oraz rozrywkę dla ducha i ciała – wszystko to, czego potrzebują zakochani w czasie wolnym.

Pokój dla dwojga w hotelu czterogwiazdkowym

Wybieracie się na majówkę? Świętujecie rocznicę ślubu, zaręczyn lub poznania? A może po prostu macie ochotę na przerwę od codziennych obowiązków i poświęcenie czasu wyłącznie sobie nawzajem? W hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach, w gminie Wadowice, zrealizujecie każdy z tych planów. Jeśli dysponujecie ograniczonym budżetem, możecie wybrać jeden ze standardowych pokojów dwuosobowych, wśród których dostępna jest wersja z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Oczywiście te pokoje także odznaczają się czterogwiazdkową jakością!

Dla osób oczekujących najwyższego standardu przygotowane zostały pokój deluxe z balkonem i widokiem na wzgórze, romantyczny pokój superior z tarasem z prywatnym jacuzzi oraz apartamenty, m.in. z prywatną siłownią, panoramicznym oknem, dwoma poziomami.

Hotel z basenem – małopolskie

Jeżeli szukasz hotelu z basenem w małopolskim i liczysz na moc atrakcji dla Ciebie i Twojej drugiej połowy, Młyn Jacka jest właściwym wyborem. Tutaj znajdziesz rozbudowaną strefę wellness, w której skład wchodzą klasyczny basen do pływania, baseny relaksacyjne i rozrywkowe z przeciwprądem, kaskadami i hydromasażem, gejzer powietrzny, jacuzzi, brodzik dla dzieci. Dodatkowe wodne atrakcje to strefa schładzania m.in. z podgrzewanymi leżankami, balia zewnętrzna, sauny. Wraz z partnerem możesz zapisać się na zabiegi SPA – masaże, rytuały, zabiegi pielęgnacyjne.

Planujesz wyjazd na dłużej niż weekend, np. na majówkę trwającą w tym roku aż pięć dni: od soboty do środy? Tym lepiej, bo w hotelu Młyn Jacka czekają na Ciebie dodatkowe przyjemności. Poznasz historię młyna i zobaczysz oryginalne, odrestaurowane maszyny młyńskie, zmierzysz się z drugą połówką w grach w kręgle, bilard czy piłkarzyki, a także poczytasz książki z hotelowej biblioteki bądź też zagrasz w gry planszowe. Każdego wieczora usiądziesz z ukochaną osobą w barze hotelowym, by nad kieliszkami z oryginalnymi koktajlami patrzeć sobie nawzajem w oczy i doceniać wspólny czas.

Pakiety dla dwojga w hotelu Młyn Jacka

Ze względu na popularność hotelu Młyn Jacka wśród zakochanych, którzy spędzili tu już niejedną rocznicę, właściciel przygotował specjalne oferty dla par. W lutym można skorzystać z Weekendu Walentynkowego bądź Walentynek w Młynie, w kolejnych miesiącach zaś z pakietów Dla Zakochanych bądź Pralinkowe LOVE.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
85 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *