Tania apteka

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
pisanka

Tania apteka

Post autor: pisanka »

Polecicie jakąś dobrą i tanią aptekę? Gdzie warto się wybrać po większe zapasy leków dla rodziny przed dłuższym wyjazdem? Zależy mi, żeby ceny były dobre, ale i żeby wszystko kupić w jednym miejscu
Mia

Re: Tania apteka

Post autor: Mia »

Hej, zobacz w doz, ich apteki są naprawdę dobrze zaopatrzone, a do tego mają dobre ceny. Ja ostatnio trzymam się tylko tej apteki, bo jak porównuję ceny to nigdzie indziej taniej już nie ma.
hanaszka

Re: Tania apteka

Post autor: hanaszka »

Zdecydowanie zajrzyj do DOZu, mają naprawdę bardzo korzystne ceny, zarówno jeśli chodzi o leki na receptę jaki i suplementy, kupuję u nich regularnie.
Miraa

Re: Tania apteka

Post autor: Miraa »

Potwierdzam, naprawdę warto kupować swoje leki właśnie w DOZie, bo ceny są zdecydowanie niższe, naprawdę można to odczuć na rachunku, ja jestem bardzo zadowolona, że zaczęłam tam kupować swoje leki.
Klara

Re: Tania apteka

Post autor: Klara »

Ja też zostałam przy DOZ, mają zdecydowanie najniższe ceny. Swoją drogą ciekawe skąd takie różnice pomiędzy aptekami, no ale dobrze, że można gdzieś jeszcze zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ