czy herbata szkodzi zdrowiu

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
Alycea

czy herbata szkodzi zdrowiu

Post autor: Alycea »

Cześć wszystkim! :)

Herbata jest zdrowa i może być częścią zdrowego stylu życia. Może ona pomóc w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Herbata jest bogata w antyoksydanty, które pomagają w zwalczaniu wolnych rodników i chronią przed chorobami. Może ona również pomóc w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Jednak należy pamiętać, że nadmierne spożywanie herbaty może być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego ważne jest, aby spożywać ją z umiarem.
pestkaa

Re: czy herbata szkodzi zdrowiu

Post autor: pestkaa »

Nie, jak jest kupowana ze sprawdzonego źródła. Przykładowo mnie teraz zainteresowała
oferta mapotea.pl - widzę, że tam można kupić wartościowe produkty. Chociażby zainteresowała
mnie herbata ze świeżej melisy i planuję ją kupić.
sybilla

Re: czy herbata szkodzi zdrowiu

Post autor: sybilla »

W sumie niby wiemy, że jak mamy przeziębienie, to z nosa będzie ciekło, ale czy się kiedykolwiek zastanawialiście, dlaczego tak jest i o co w tym wszystkim chodzi? W sensie wiecie błona śluzowa nosa co to jest i jak o nią zadbać? To ciekawy temat, przyznajcie.
fajnadama99

Re: czy herbata szkodzi zdrowiu

Post autor: fajnadama99 »

Dla mnie największym dylematem tak naprawdę jest to, że nie do końca zdaję sobie sprawę z tego, co zrobić, jeśli chodzi o smak herbaty. Są podobno sposoby na jej doprawienie, ale ja nie wiem do końca, jak to działa. Może za to wy coś poradzicie? Jak można przyprawić świątecznie klasyczną herbatę od Astry https://astra.sklep.pl/ ?
ODPOWIEDZ