zabawki dla dzieci

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
bartłomieja_71
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 4:59

zabawki dla dzieci

Post autor: bartłomieja_71 »

Cześć kochani, jakie zabawki dla dzieci kupujecie swoim pociechom? U mnie największą furorę robią jeździki, ale staram się też kupować maty edukacyjne i tego typu zabawki żeby stymulować dziecko i powiem wam, że widzę naprawdę fajne efekty. Też sądzicie że taka praca z dzieckiem od najmłodszych lat jest potrzebna? Moim zdaniem nikt nie powinien mieć wątpliwości :P
MonikaFrątczak

Re: zabawki dla dzieci

Post autor: MonikaFrątczak »

Szczerze powiedziawszy to widzę od kilku lat bardzo niepokojący trend. Wielu rodziców zdecydowanie zbyt wcześnie daje swoim dzieciom dostęp do elektroniki. To co ma służyć rozrywce bądź też nauce, bardzo szybko staje się uzależnieniem. Dlatego wszystko trzeba planować z głową. Jeśli chodzi o prezenty jakie będą miały bezpośredni wpływ na rozwój intelektualny naszego dziecka, to warto wymienić książki do czytania dla dzieci . Takie wydawnictwa jak - https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania mogą pochwalić się bardzo wysoką skutecznością nauczania. Wszystko za sprawą wykorzystania specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii podczas tworzenia swoich produktów.
ODPOWIEDZ