Usługi archeologiczne - jak to działa?

Domy, mieszkania, biura i inne lokale usługowe. Planujesz inwestycję w nieruchomość? Dowiedz się co i jak i skorzystaj z doświadczenia innych użytkowników!
samtros

Usługi archeologiczne - jak to działa?

Post autor: samtros »

Czy prawdą jest, że działka, która znajduje się w pobliżu stanowiska archeologicznego wymaga nadzoru archeologicznego, jeśli chcemy tam coś budować? Takie informacje mamy od osób mieszkających na tej samej ulicy.
Dostaliśmy też namiary na firmę, która robi takie rzeczy - https://pogotowiearcheologiczne.pl
Czy rzeczywiście nie obejdziemy się bez tego? A może macie jakieś pomysły, jak to pominąć?
pannapianna

Re: Usługi archeologiczne - jak to działa?

Post autor: pannapianna »

Lubie zmieniać w domu, bo to dla mnie jest ciekawe i do tego sprawia, że dana przestrzeń mi się nie nudzi. Dlatego pod wieloma względami sprawdzam, jak powinny działać farby do elewacji zewnętrznych cena jaka jest i jak się maluje. Czas na zmiany, remontowe oczywiście.
prostyc

Re: Usługi archeologiczne - jak to działa?

Post autor: prostyc »

U mnie największym problemem, jeśli chodzi ogólnie o użytkowanie środków w domu jest to, co może mi przynieść olej do drewna do użytku wewnątrz i jakie mamy możliwości. Każdy z nas sobie co nieco może wskazać i jeśli chcemy, to na pewno dobrze będzie pomóc.

preparat z krzemem
ODPOWIEDZ