fotelik samochodowy dla dziecka

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2023, 12:16

fotelik samochodowy dla dziecka

Post autor: Roma »

Hejka, nie kupowaliście może ostatnio fotelika samochodowego dla dziecka?
Moje dziecko ma obecnie 9 miesięcy i waży około 9 kg. Szukam fotelika samochodowego, który będzie wygodny i bezpieczny. Przeglądałam wiele modeli, ale wciąż nie mogę zdecydować. Czytałam o foteliku samochodowym Britax Romer, ale nie wiem, czy jest to dobry wybór.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym modelem lub innymi fotelikami samochodowymi dla dzieci? Jakie są Wasze opinie? Jakie są inne modele, które warto rozważyć?
Bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc. Dziękuję! :D
godek

Re: fotelik samochodowy dla dziecka

Post autor: godek »

My w tym roku przed wakacjami kupilismy pasy smart kid belt, powiem wam, ze super rozwiązanie dla starszych dzieciakow. Nasz sie w nich wozi od tego momentu caly czas
Mija fer

Re: fotelik samochodowy dla dziecka

Post autor: Mija fer »

Każdy z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i dla tego tyle poświęcamy czasu by przemyśleć sprawę przewożenia bezpiecznie ich w fotelikach i pasach . . nasza córeczka jest już na tyle duża że bez problemu przewozimy ją w pasach SKB
klara

Re: fotelik samochodowy dla dziecka

Post autor: klara »

Jeśli podróżujesz z dzieckiem to oczywiste że potrzebujesz dobrego fotelika, ale teraz jak korzystasz z samochodu z wypożyczalni możesz też od razu zarezerwować auto z takim fotelikiem. Czytałam o tym na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... o-wiedziec
ODPOWIEDZ