nowoczesne zabawki dla dzieci

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Pola1985
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2023, 11:20

nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: Pola1985 »

Hej! Co wiecie na temat nowoczesnych zabawek dla dzieci? Mam dwójkę dzieci w wieku 4 i 6 lat i chciałabym znaleźć dla nich coś, co będzie interesujące i wciągające. Ostatnio słyszałam o zabawkach zdalnie sterowanych i myślę, że mogłyby one być idealne dla moich dzieci.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z zabawkami zdalnie sterowanymi? Czy są one bezpieczne dla dzieci? Czy są one wystarczająco trwałe, aby przetrwać długie godziny zabawy?
Docenię wszelkie porady lub opinie. Dziękuję za wszelkie informacje! :P
akaiaa

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: akaiaa »

Kolorowanie to naprawdę fajna funkcjonalność, dlatego mogę sie dowiedzieć, jak w ogóle wygląda podpowiedź w kwestii budowania zabaw z dzieckiem? Mam nadzieję, że macie na to swoje sposoby? Dla mnie na przykład tego rodzaju https://klub.fm/piesek-kolorowanka/ kolorowanki to naprawdę świetna sprawa.
franiaa

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: franiaa »

Na pewno samochody elektryczne dla dzieci trzeba też zaliczyć do takich nowoczesnych zabawek. I zresztą warto tutaj dodać, że coś takiego opłaca się kupić, bo zapewni dziecku długie godziny zabawy i to nie na jeden dzień.
ODPOWIEDZ