smartkleks.pl - opinie o sklepie

Chcesz polecić innym jakąś firmę bądź produkt? Może potrzebna Ci opinia? Takie tematy poruszamy w tym wątku.
Awatar użytkownika
Remigia1967
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 6:45

smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Remigia1967 »

Interesują mnie opinie na temat tego sklepu papierniczego: smartkleks.pl Robiliście u nich zakupy? Jak z szybkością realizacji zamówień, jak z jakością i jak obsługa klienta? Co możecie o nich powiedzieć?
Awatar użytkownika
miroda95
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, 0:21

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: miroda95 »

Kupuję u nich różne materiały do biura i domu: papier ksero, papier fotograficzny, a także takie akcesoria jak rozszywacze czy dziurkacze. Zawsze każde zamówienie było w jak najlepszym porządku. Ceny też przyzwoite.
Awatar użytkownika
Lora
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 21:12

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Lora »

Tak. Jeśli chodzi o zaopatrzenie do biura to jest to świetne miejsce: długopisy, cienkopisy, papier - wszystko można u nich dostać w fajnych cenach. Ja jestem naprawdę zadowolona z zamówień jakie u nich złożyłam.
Awatar użytkownika
Agaton
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 9:00

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Agaton »

Zawsze interesowała mnie kaligrafia, w smartkleks znalazłam wiele ciekawych rzeczy do ćwiczenia tej zapomnianej trochę umiejętności. Warto było kupić je właśnie u nich - jakość jest super. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Iwona_92
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2021, 0:35

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Iwona_92 »

To świetny sklep papierniczy - różnego rodzaju artykuły piśmiennicze, papierowe i akcesoria biurowe. Bardzo polecam, jeśli zależy Wam na dobrej jakości i pewności że zamówienie przyjdzie na czas i bez problemów.
Awatar użytkownika
Unima-88
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2021, 19:53

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Unima-88 »

Mają nie tylko różnego rodzaju artykuły papiernicze, ale także mazaki, korektory, atramenty. Można tu znaleźć naprawdę fajne rzeczy a ceny są bardzo konkurencyjne i atrakcyjne. Polecam zakupy w Smartkleks.
Awatar użytkownika
Sandra_78
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 7:06

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Sandra_78 »

Ja znalazłam u nich nawet węgiel rysunkowy. Moja siostrzenica uwielbia rysować i szkicować. Ucieszyła się z takiego prezentu. Na święta również wybiorę jej coś z tego sklepu, mają wiele fajnych produktów.
Awatar użytkownika
oktawian
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 9:15

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: oktawian »

Lubię ten sklep, mają fajne produkty, artykuły piśmiennicze i papiernicze. To idealny sklep jeśli chodzi o zakupy do biura. Znajdziecie w nim wszystko czego będziecie potrzebować w swoim biurze. Ja znalazłam.
Awatar użytkownika
Kosma91
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 7:49

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Kosma91 »

Jeśli chodzi o akcesoria biurowe to możecie u nich kupować w ciemno. Na pewno się nie zawiedziecie, mają wszystko czego potrzeba do pracy w biurze. Ceny mają atrakcyjne, konkurencyjne, a jakość naprawdę fajną.
Awatar użytkownika
Krystyna1963
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 13:25

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Krystyna1963 »

Uwielbiam pióra wieczne, mimo ze teraz najczęściej piszę na komputerze, zawsze muszę miec w domu kilka takich piór. Moim zdaniem są bardzo eleganckie, a napisany nimi list ma większą wartość. w tym sklepie wybór takich piór jest naprawdę fajny.
Awatar użytkownika
Samir_64
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 12:00

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Samir_64 »

Znalazłam tu fajne papier ozdobny i notatniki i bloki wycinanki - fajna jakość, dobry wybór, super ceny. Bardzo szybko realizowane zamówienie. To naprawdę fajny sklep papierniczy. Bardzo go polecam.
Awatar użytkownika
Bert95
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 8:57

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Bert95 »

Super artykuły biurowe, papiernicze i piśmiennicze - dobra jakość i ogromny wybór. Widać że naprawdę się na tym znają bo mają produkty tylko najwyższej jakości. Dla mnie to super, bo kupuję tego dużo.

tłuszcz z gęsi do smażenia
Awatar użytkownika
Juri_87
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 22:56

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Juri_87 »

Bardzo polecam akcesoria biurowe dostępne w tym sklepie, fajna jakość za fajną kasę. Warto było zrobić tu zakupy. Dodatkowo znalazłem także papier fotograficzny i ozdobny, więc zakupy były naprawdę udane.
Awatar użytkownika
Beatrycja-73
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 3:31

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Beatrycja-73 »

Kupiłam u nich piękne dyplomy i fajne etykiety. Mają bardzo fajny kontakt z klientem, dobry czas realizacji zamówienia i naprawdę atrakcyjne ceny. Ja bardzo sobie chwalę ten sklep. Mam nadzieję że jeszcze długo pozostanę ich klientem.

wąż ogrodowy czarny
Awatar użytkownika
Mirka_73
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 1:11

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Mirka_73 »

Polecam nie tylko artykuły papiernicze z tego sklepu, ale także piśmiennicze takie jak mazaki, pisaki kreślarskie czy ołówki. To produkty, które są naprawdę dobrej jakości, będziecie z nich zadowoleni.
Awatar użytkownika
Dorota1993
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 1:15

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Dorota1993 »

To naprawdę fajny sklep papierniczy, mają taki wybór produktów że zakupy zajmują mi naprawdę sporo czasu. Nie dlatego że to niewygodne czy coś, ale dlatego że nie umiem się zdecydować co jeszcze dorzucić do koszyka. Uwielbiam ten sklep, uwielbiam robić w nim zakupy.
Awatar użytkownika
Karol_75
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 15:27

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Karol_75 »

Kupujemy w nim do firmy różne produkty, ostatnio naszym łupem padły dyplomy na konkursy przez nas organizowane. Szeroki wybór artykułów piśmienniczych, papierowych, sporo rzeczy z wyposażenia biura. To sklep, który polubicie, mają naprawdę atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
Damroka
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 2:38

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Damroka »

Mają także Akcesoria do kas i drukarek co mnie bardzo cieszy, wszystko czego potrzebuję do biura mogę kupić u nich. Także papier ksero, papier fotograficzny i inne potrzebne w pracy materiały. To sklep który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu :)

rodzaje diet
Awatar użytkownika
Miron81
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2021, 16:33

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Miron81 »

Mi się bardzo podoba papier ozdobny dostępny w Smartkleks - są do wyboru różne gramatury takiego papieru, różne kolory i wzory. Jeśli szukacie tego typu produktów to ten sklep jest naprawdę najlepszy. Będziecie zadowoleni z zakupów u nich, ja jestem od dawna.

serwis obiadowy lorel
Awatar użytkownika
Delinda1973
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 23:43

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Delinda1973 »

Kupowałam już różne artykuły u nich. Zwłaszcza z działu artykuły piśmiennicze - i pióra, i markery, i pisaki kreślarskie. Muszę przyznać że jakość tych produktów pozytywnie mnie zaskakuje. Zwłaszcza, że ceny naprawdę nie są wygórowane. Jestem zadowolonym klientem tego sklepu.
Awatar użytkownika
Apoloniusz-85
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2021, 7:36

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Apoloniusz-85 »

Serdecznie polecam akcesoria biurowe z tej firmy. Dobra jakość, duży wybór produktów, fajne, atrakcyjne ceny. Jestem zadowolony. Wyposażenie do biura kupuję tylko u nich. Mam do nich pełne zaufanie. Wy także będziecie zadowoleni, zapewniam Was. Warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
Dżan73
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 13:53

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Dżan73 »

Nieważne czy kupuję datowniki, poduszki do stempli czy papier do drukarki - zawsze jestem zadowolona z zamówienia. Przychodzi szybko, na każdym etapie wiem co się z nim dzieje, a jakość spełnia wszystkie moje oczekiwania. To dobry sklep papierniczy :)
Awatar użytkownika
Oriana-79
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:25

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Oriana-79 »

Ostatnio zaszalałam w tym sklepie, kupiłam notatniki, kołozeszyty, zakładki indeksujące, pełno mazaków i węgiel rysunkowy. Nie wiem jak mogłam wcześniej nie znać tego sklepu, teraz już dodałam go do ulubionych i będę częściej odwiedzać. Jest super :)
Awatar użytkownika
hektor-84
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 13:18

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: hektor-84 »

Szukałem jakiegoś prezentu dla teścia, chciałem mu kupić ładne pióro wieczne. On nadal dużo pisze ręcznie i właśnie używa takich piór. Mówi że wieczne pióra mają duszę i napisany nimi tekst wygląda dużo lepiej niż ten napisany długopisem. Mam nadzieję że prezent się spodoba :)
Awatar użytkownika
Mikolaj1994
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2021, 20:54

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Mikolaj1994 »

Maja naprawdę duży wybór różnorodnych artykułów. Artykuły piśmiennicze na przykład co mnie cieszy, bo potrzebuję w pracy spore ilości na przykład foliopisów czy pisaków kreślarskich. Mają dobre ceny, jakość produktów też jest zadowalająca, często u nich kupuję.

psd-x
Awatar użytkownika
hortensja1985
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 18:53

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: hortensja1985 »

Bardzo polecam! Przyznaję, że ostatnio jeden z moich ulubionych sklepów, ale akurat bardzo mnie to cieszy, że wydaję u nich połowę wypłaty, bo wróciłam do swojej pasji. Mają bardzo dobrej jakości węgiel rysunkowy - ostatnio to właśnie jego zamówiłam naprawdę sporo. Ceny też przystępne.
Awatar użytkownika
Wolimira86
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 22:30

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Wolimira86 »

Szukałam długo pomysłu na prezent na sześćdziesiątkę dla teścia i totalnie nic nie przychodziło mi do głowy. A kiedy zamawiałam produkty piśmiennicze do biura mnie olśniło. Zajrzałam w zakładkę zestawy prezentowe i zamówiłam zestaw wieczne pióro pięknie zapakowane, bardzo elegancki prezent.
Awatar użytkownika
liliana84
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 5:20

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: liliana84 »

Jestem pracownikiem przedszkola i nie da się ukryć, że regularnie kupujemy produkty właśnie w tym sklepie. Bardzo polecam. Mają dobry wybór artykułów papierniczych, nawet dyplomy - takie do uzupełnienia, które w przedszkolu naprawdę idą wielkimi ilościami, dzieciaki lubią być nagradzane ;)
Awatar użytkownika
Sarita1969
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 9:29

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Sarita1969 »

W naszym biurze już od jakiegoś czasu wszelkiego rodzaju produkty piśmiennicze i artykuły biurowe zamawiamy już tylko ze SmartKleks. Mają dobre ceny, możemy u nich kupić dosłownie wszystko, co potrzebujemy z tej kategorii, nigdy nie było też problemów z wysyłką.
Awatar użytkownika
Wiara
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2021, 1:59

Re: smartkleks.pl - opinie o sklepie

Post autor: Wiara »

Moja córka jest zakochana w tym sklepie, kupujemy dla niej różne artykuły plastyczne, ale ostatnio ogromną furorę robią dziurkacze ozdobne. Nie miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje! :) a w prezencie gwiazdkowym dostała też zestaw dobrej jakości kredek, też z tego sklepu. Polecam.
ODPOWIEDZ