Porządne drzwi

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
arkadiusz
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 2:38

Porządne drzwi

Post autor: arkadiusz »

Cześć forumowicze. Powoli planuję mały remont w domu, a przede wszystkim muszę powymieniać drzwi. Sądzicie, że producent drzwi Żory to dobre rozwiązanie, żeby je kupić? Wydaje mi się, że jakość będzie znacznie lepsza niż przykładowo w sklepach budowlanych.
hanna

Re: Porządne drzwi

Post autor: hanna »

arkadiusz pisze: 29 lis 2021, 4:48 Cześć forumowicze. Powoli planuję mały remont w domu, a przede wszystkim muszę powymieniać drzwi. Sądzicie, że producent drzwi Żory to dobre rozwiązanie, żeby je kupić? Wydaje mi się, że jakość będzie znacznie lepsza niż przykładowo w sklepach budowlanych.
Wcale nie jest łatwo na coś takiego wpaść, ale mi się udało. Firma Roltes spod Rzeszowa ma bardzo ciekawe i solidne modele drzwi. Będę musiała się mocniej rozeznać w ich ofercie. A skoro o tym mowa, to też może od razu zamki czy klamki do drzwi wewnętrznych u nich zamówię. To drugie mają na pewno, pierwszego nie jestem pewna.
olga

Re: Porządne drzwi

Post autor: olga »

A no widzisz, mi również potrzebne są klamki do drzwi wewnętrznych i wiem, że firma PlusProjekt24 ma coś ciekawego do zaoferowania. Już mi ich poleciła osoba z rodziny, więc będę się trzymać tego, co mówią i na pewno nie zajdę na manowce. Sama, bez znajomości tematu, to tylko byle co mogłabym kupić, za grosze. :D :D :D


--------
"Znała zasadę,że nie można otworzyć drzwi,które raz się zamknęło,i że nie można także zostawić ich otwartych. "
majaa

Re: Porządne drzwi

Post autor: majaa »

No tak - na rynku jest wiele propozycji na drzwi i inne rzeczy... Jednakże jedna oferta, drugiej nie jest równa. Przykładowo ja teraz znalazłam firmę, która nawet dodatkowo oferuje montaż drzwi zewnętrznych poznań - z czego się cieszę. Nie wyobrażam sobie kupić osobno drzwi i jeszcze martwić się ich montażem... A firma Oknario.pl oferuje kompleksowe usługi.
Sara21

Re: Porządne drzwi

Post autor: Sara21 »

Witam wszystkich! Potrzebuję dorobić klucze w Andrychowie https://wrzuc.info/artykuly/dorabianie- ... jszybciej/ i zastanawiam się, gdzie mogę to zrobić najszybciej i w miarę pewnie? Czy ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce do polecenia lub może zna kogoś, kto oferuje szybką usługę dorabiania kluczy w okolicy? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i sugestie!
ODPOWIEDZ