magazyny samoobsługowe

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
Paula-68
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 15:27

magazyny samoobsługowe

Post autor: Paula-68 »

Znacie jakieś firmy które oferują boksy magazynowe do wynajęcia? Chciałabym mieć dodatkowe miejsce na przechowanie mebli podczas przeprowadzki i wydaje mi się, że taki magazyn całkiem dobrze by się sprawdził. Sami na pewno wiecie, jak uciążliwe potrafią być przeprowadzki jeśli ma się pokaźną liczbę mebli i innych takich, prawda? Doradzicie mi coś? Będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
Cecyl_67
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 19:40

Re: magazyny samoobsługowe

Post autor: Cecyl_67 »

Moim zdaniem wynajem magazynu w Łodzi jest w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Poza tym nie da się ukryć, że powstaje teraz całkiem sporo takich przechowalni z konkurencyjnymi ofertami, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Ja kiedyś w ten sposób magazynowałem firmowe papiery i przyznam szczerze, że to było naprawdę wygodne także polecam serdecznie ;)
rozzi88

Re: magazyny samoobsługowe

Post autor: rozzi88 »

Natomiast ja znalazłam teraz firmę EJKO http://ejko.com.pl/ i chcę nawiązać z nimi współpracę. Oni oferują właśnie magazynowanie długoterminowe, jak i krótkoterminowe - i oferują dogodne nawet warunki współpracy. Wydaje mi się, że opłaca się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ